Specjalizujemy się w ręcznej produkcji nierdzewnych układów wydechowych pod konkretne oczekiwania klienta.   Nie potrzebujemy starego wydechu na wzór - wystarczy sam pojazd, dorobimy całą resztę w takiej konfiguracji na jaką się umówimy. Cichy, głośny, z przepustnicą lub bez.

W popularnych samochodach układy wydechowe pracują bezawaryjnie przez okres około 2-4 lat eksploatacji. W samochodach zasilanych LPG często nawet krócej. 
Nasze wydechy posłużą dłużej niż sam samochód pod warunkiem braku uszkodzeń mechanicznych.  Montujemy również układy wydechowe "aktywne" z przepustnicą regulującą głośność  - gdzie pilotem możemy wybrać tryb cichy lub głośny.

Przerabiamy też układy aby ich wyjście było na dwie strony samochodu  - jeśli tylko jest taka fizyczna możliwość z dwoma lub czterema końcówkami.


Katalizator

Katalizator jest montowany w układach wydechowych silników samochodowych od ponad 20 lat. Obecnie producenci europejscy stosują go we wszystkich silnikach. Literatura podaje, że trwałość katalizatora wynosi od 80 do 120 tysięcy km. W prawidłowo eksploatowanych samo­chodach, katalizator zachowuje sprawność jeszcze przy przebiegu 180 tysięcy km. Jednak ważna jest tu jakość paliw, prawidłowa regulacja silnika oraz brak uszkodzeń mechanicznych.
Kupując samochód z katalizatorem zobowiązujemy się dbać o środowisko naturalne. Jednak często rzeczywistość przeczy tej zasadzie. Wiele osób eksploatujących starsze samochody jeździ z usuniętym bądź uszkodzonym katalizatorem. Te pojazdy zanieczyszczają środowisko. Jako przyczynę wskazują wysoką cenę nowych części 1500 – 8000 złotych. My proponujemy sportowe katalizatory o wysokim przepływie w nierdzewnych obudowach.

Układy sportowe

Obecnie bardzo modne jest modyfikowanie układów wydechowych. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i montażu sportowych układów wydechowych do aut „cywilnych”, sportowych i zabytkowych. Taki osprzęt silnika nie jest bardzo drogi i wcale nie musi być głośny. Przy wykonywaniu przeróbek dobieramy tłumiki według życzeń klienta. Więcej o układach sportowych w dziale wydechy do sportu.

poniżej przedstawiamy uproszczony schemat poszczególnych typów układów wydechowych:
Tel 513815594    kontakt@inochi.pl

Inochi Motorsport  wydechy nierdzewne aktywne i sportowe katalizatory

Wydech aktywny inaczej  przepustnice wydechu to najlepsze rozwiązanie na dzisiejsze czasy, pilotem zmienisz głośność i brzmienie kiedy będziesz mieć na to ochotę.wydech nierdzewny to trwałośc i niezawodność.