Tłumiki nierdzewne wszelkiego typu

 

do  urządzeń spalinowych, generatorów, ciagników, inncyh maszyn, autobusów cieżarówek czy czołgów , wykonamy każdy tlumik czy to z wzoru czy też z rysunku technicznego.

wydech sportowy
wydech sportowy

Wydech aktywny w Inochi robimy tak:

O nas

 

Wydech sportowy nierdzewny to nasza specjalność a satysfakcja naszych Klientów jest dla nas bezcenna. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych własnych produktów, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom z zakresu układów wydechowych ze stali nierdzewnej ( jak między innymi wydech sportowy ). Jesteśmy firmą, która łączy wiedze z różnych, specjalistycznych dziedzin, od budowy silników przez budowę układów wydechowych. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę. Zapewnimy Państwu najwyższą jakość usługi oraz długą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Gwarancja

Na nasze produkty dostajesz pięć lat pełnej gwarancji producenta,
na poprawki czy reklamacje nie będziesz czekać dłużej niż tydzień. Oferujemy również w przystępnej cenie serwis pogwarancyjny oraz przeróbki wydechów innych producentów.

 

 

Firma Inochi Motorsport nierdzewne  układy wydechowe do wszystkich aut

 

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować najlepsze komponenty wydechowe, które znacznie poprawiają brzmienie  i wydajność. Dbałość o detale

i wyjątkowość naszych wydechów to znak rozpoznawczy naszej marki. Od ponad 15 lat Inochi Motorsport jest producentem najwyższej klasy wydajnych układów wydechowych. Ta rodzinna firma projektuje, opracowuje

i produkuje  wysokiej jakości układy wydechowe opracowane poprzez  zdobytą wiedze i lata doświadczenia dla swoich klientów. Wydech lub tłumik do klasyka, auta sportowego, auta drogowego, terenówki, busa, maszyny rolniczej czy też generatora prądu to nie jest dla nas żaden problem! Lubimy wyzwania i z pasją realizujemy nowe projekty.

Tel 513815594    kontakt@inochi.pl

 

Inochi Motorsport  Łódź, wydechy nierdzewne aktywne i sportowe katalizatory