Katalizatory od góry:        
    
Euro 4 ceramiczny 200cpsi   
Euro 4 metalowy 400cpsi   
Euro 4 metalowy 200cpsi


Katalizator

Katalizator jest montowany w układach wydechowych silników samochodowych od ponad 20 lat. Obecnie producenci europejscy stosują go we wszystkich silnikach. Literatura podaje, że trwałość katalizatora wynosi od 80 do 120 tysięcy km. W prawidłowo eksploatowanych samo­chodach, katalizator zachowuje sprawność jeszcze przy przebiegu 180 tysięcy km. Jednak ważna jest tu jakość paliw, prawidłowa regulacja silnika oraz brak uszkodzeń mechanicznych.
Kupując samochód z katalizatorem zobowiązujemy się dbać o środowisko naturalne. Jednak często rzeczywistość przeczy tej zasadzie. Wiele osób eksploatujących starsze samochody jeździ z usuniętym bądź uszkodzonym katalizatorem. Te pojazdy zanieczyszczają środowisko. Jako przyczynę wskazują wysoką cenę nowych części 1500 – 18000 złotych. My proponujemy sportowe katalizatory o wysokim przepływie w nierdzewnych obudowach.

Normy EURO:


Tel 513815594    kontakt@inochi.pl

Inochi Motorsport  wydechy nierdzewne aktywne i sportowe katalizatory

Wydech aktywny inaczej  przepustnice wydechu to najlepsze rozwiązanie na dzisiejsze czasy, pilotem zmienisz głośność i brzmienie kiedy będziesz mieć na to ochotę.wydech nierdzewny to trwałośc i niezawodność.