Wydechy | Nitro | Ecumaster | Kontakt
 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy nie tylko perfekcjonistami w zakresie swojej działalności ale również pasjonatami motoryzacji i sportów motorowych.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najwazniejsza. Dlatego duzo czasu poswiecamy na rozwój naszych wlasnych produktów, aby móc sprostac nawet najbardziej wymagajacym projektom z zakresu ukladów wydechowych ze stali nierdzewnej oraz instalacji podtlenku azotu. Jestesmy firma, która laczy wiedze z róznych, specjalistycznych dziedzin od budowy silników przez budowe ukladów wydechowych az po Chiptuning samochodów z silnikami Turbodoladowanymi. Dzieki polaczeniu tych kluczowych elementów stworzylismy dobra marke. Zapewnimy Panstwu najwyzsza jakosc uslug. Zapraszamy do zapoznania sie z nasza oferta

Jestesmy autoryzowanym dystrybutorem Ecumaster oraz NOS

Układ wydechowy jako bardzo ważny skladnik osprzetu silnika zapewnia optymalne opróznianie cylindrów ze spalin umozliwiajac dobra prace jednostki napedowej.

Uklad ten pelni równiez inne funkcje: tlumi halas, transportuje spaliny poza karoserie i przyczynia sie do zmniejszenia emisji szkodliwych gazów do atmosfery.

Wydechy samochodów osobowych sa zaliczane do grupy zespołów, które zużywaja się eksploatacyjnie i zwykle nie są objete gwarancją producenta. Powodem tego jest trudne do przewidzenia zużycie, w tym uszkodzenia mechaniczne, natomiast nasze wydechy, jeśli nie uszkodzimy ich mechanicznie, są właściwie niezniszczalne.

Kompletny układ zbudowany jest z kolektora wydechowego, rur łączących, tłumików drgań, katalizatora, tłumików i wreszcie obejm, opasek i wieszaków gumowych.
W popularnych samochodach układy wydechowe pracuja bezawaryjnie przez okres okolo 2-4 lat eksploatacji. W samochodach zasilanych LPG często nawet krócej.
Nasze wydechy posłużą dłużej niz sam samochód pod warunkiem braku uszkodzeń mechanicznych. 

 

 
 

Wydechy do sportu

Do sportów motorowych proponujemy wydechy ze stali nierdzewnej z katalizatorem spełniajace wymogi ekologii oraz hałasu - dostosujemy wydech do zadanej głosności przy danych obrotach aby auto przeszło bez kłopotu badanie techniczne. Proponujemy katalizatory sportowe o zwiększonym przepływie z wkładem metalowym.

Wydechy do aut ulicznych

Do aut jeżdzacych po drogach publicznych proponujemy układy wydechowe ze stali nierdzewnej z katalizatorem lub bez. Konstrukcja układu dobierana jest w zależności od upodobań klienta oraz silnika jaki mamy w samochodzie. Możemy wykonac układ zarówno głosny basowy, lub cichy zbliżony brzmieniem do seryjnego jednak polepszajacy opróżnianie cylindrów.

 

Wydechy off-road i auta zabytkowe

Do aut terenowych i zabytkowych gdzie niedostepne są zamienniki proponujemy wydechy ze stali nierdzewnej o minimalnym hałasie

Dobór poszczególnych elementów odbywa sie indywidualnie w zależności od zapotrzebowania i preferencji klienta. 
Możemy zastosować katalizator o zwiększonym przepływie, jeden lub dwa tłumiki środkowe oraz jeden lub dwa tłumiki końcowe, zarówno przelotowe, przelotowo-komorowe jak i bardzo ciche tłumiki komorowe.

 
Facebook © 2015 Inochi Motorsport. All rights reserved